הקמתי את “שעת אופרה” ב- 2008 מעט אחרי לידת בני הבכור. הרגשתי שאני רוצה להמשיך להעניק את המתנה של מפגש והאזנה לאופרה עם כל המקצועיות והאחריות הכרוכה בכך אבל חיפשתי אווירה קאמרית. ידעתי שהאמנות האמתית לא חייבת להתרחש על במות גדולות וכי האינטימיות של האמן היא בחדרי חדרים, בחדרי החזרות, במפגש עם הסביבה ההוליסטית המקיפה את הביצוע הסופי של כל יצירה. זה היה הכיף האמיתי שלי- נטול המתח של תזמורת ומנצח ומלא בשמחה. כיון שגדלתי במסגרות מוסיקליות מגיל שבע ופגשתי כמה מן הזמרות הגדולות בתקופה ומכיון שכל הילדות שלי מלאה בסיפורים מרתקים על קונצרטים בכל העולם, אודישנים הזויים, מקומות נידחים בהם שרתי, אכזבות, אנשים יקרים שהכרתי ומנגינות שאספתי- לא יכולתי להרשות לעצמי לעמוד על במה ולשתוק בין היצירות. הדסיפלינה האירופאית על ברכיה גדלתי נדמתה לי נוקשה כשהפכתי אימא. רציתי לשוחח, ליצור מפגש פתוח, בו רואים את העצבים החשופים של הזמר. השיחה בעברית וההנחיה הייתה טבועה בי מגיל צעיר והתחלתי לשפוך אור לקהל אודות הזמרה האופראית ואורח חייו של מוסיקאי. 
לא שיערתי שהתהליכים שאעבור אודות לקונצרטים השונים יתרמו לי כל כך הרבה. הקהל היה שותף להצלחה של הקונצרט בשיתוף הפעולה. הופעתי בסלונים משפחתיים, בחדרי ילדים, בכיתות גן, בבתי ספר, בחדרי מורים, בחצרות נאות ובמשרדים. אפילו חזרתי לבמות גדולות עם הגישה הקאמרית- וזה הצליח! יחד עם החשיבה היצירתית בהתאמה לכל קהל וניסיון –היה ממש תענוג לראות בני זוג, ילדים, עובדים, הורים, רווקות, גרושים ועוד קבוצות מגלים את היופי של האופרה והשירה האמנותית ומקבלים מענה לנפש ברגע חשוב בחייהם.
היתרון ב”שעת אופרה” הוא החופש, להרגיש טוב עם עצמי כמבצעת ולקהל להרגיש חופש בשירה, בהתנסות, בשאילות שאלות ובפיקנטריה השמורה ל “מאחורי הקלעים”. כאן מותר. אין חוקים ואין פער בין הזמרת שבי למי שהנני.
“שעת אופרה” גדלה איתי. הרפרטואר משתנה ומתאים עצמו לכל לקוח. 
שעת אופרה אומצה גם על ידי עמותת “פוש” וילדים במוסדות נטולי אמצעים מקבלים ממני את השעה-במתנה ובאהבה גדולה!

קטעי מדיה

שעת אופרה – עיריית הוד השרון

שעת אופרה – תוכנית המנויים בר אילן