בשעות הבוקר אני מלמדת בכיתות  ובמרכזי מחוננים  באזור השרון מטעם האגף למחוננים ומצטיינים של משרד החינוך.
ההוראה היא פועל יוצא של השנים שלי על במה שכן המורה והאמן- יש להם הרבה מן המשותף.
ביום הראשון שלי במשרד החינוך, קיבלתי הודעה ממנהלת המחוז שיש לי פוליסת ביטוח למיתרי הקול. נדהמתי- כיצד ידעו שם במשרדים שאני זמרת אופרה? (מי חשב שיש עוד מגזר שעבורו מיתרי הקול הם רכוש יקר).
מאז שסיימתי את ההתמחות בהוראת מחוננים (אונ’ ת”א) אני פוגשת מגוון של תלמידים מכיתות א’ ועד לחטיבות הביניים. השיעורים שאני מעבירה משתנים ורובים נעים סביב תחומי הדעת בהם אני מומחית- תוך הרחבת ארגז הכלים היצירתי בהתבסס על אסטרטגיות הוראה וכלים דידקטיים להוראת המחוננים.
בעבודתי אני נפגשת עם מורים ומציעה להם מגוון ייחודי של רעיונות המאפשרים להשתמש בחשיבה יצירתית כדי לפתור בעיות, ליצור חלופות, לחדש את סביבת החיים. גיבוש דפוסי החשיבה שלי בעבודה עם מחוננים תרם לי רבות להבנת הערך העצום שיש לכל מורה שכן בכל ילד גלומה היכולת להיות יצירתי. חשוב לעורר ולטפח אותה בצורה התואמת את גילו.
להיות יצירתי פירושו להיות שופע רעיונות, להיות מסוגל ליצור, להמציא, לגלות, להתרחק ממוסכמות ומן השגרה ולחדור לעולמות חדשים. מידע מסוים יכול להיות מובן בדרכים שונות. לעיתים אנחנו מבינים אותו בדרך אחת וקשה לנו, או כמעט בלתי אפשרי לראותו בזווית אחרת. היכולת לשנות את זווית הראיה ולבחון
אני מראה לתלמיד כי רעיונותיו יכולים לעבור דרך מסננת חדשה- יצירתית השואפת להתפתחות אינטלקטואלית מיוחדת. על מנת להבין את הבעיות הקשורות בחינוכם של כל הילדים בכלל והמחוננים בפרט- יש צורך לגלות דרכי חשיבה חדשות. ממחקרים (Getzels & Jackson) התברר שילדים בעלי אינטליגנציה גבוהה יכולים להיות יצירתיים, אך גם פחות יצירתיים. הסתבר גם שברמות אינטליגנציה לא גבוהה באופן מיוחד, אפשר למצוא ילדים יצירתיים.
כמי שגדלה תחת ליוויה צמוד של הד”ר אריקה לנדאו, אני מאמינה מאד כי גם לחוסרים ולאקונות בתוכניות לימודים יש יתרון והם מאפשרים חקר של היבטים קוגניטיביים, רגשיים וחברתיים החשוב אצל תלמידים מחוננים ומצטיינים. הרעיונות בהוראה לא נגמרים בכיתה אחת. בכל מקום בו אני מלמדת חשוב לי אופן שאילת השאלה והמסננת הקבועה דרכה ישאלו התלמידים בכל רגע נכון “מה עוד?” 
נכון שכל מורה חייב להיות מומחה ולהעמיק את הידע בתחומו יחד עם החזון של האגף מחוננים- לאלו אני רק מוסיפה את הניגון האישי שלי המאמין כי אהבת התלמידים, ההוראה והמפגש האנושי קודמים למפגש הקוגניטיבי- פדגוגי.

קישורים